Writer's pictureAdrian Marko

Podporte nás a darujte nám 2% z Vašich daní

Vážení kamaráti, spoluobčania, rýchlokorčuliarsky klub LUIGINO.sk systematicky pracuje s mládežou, kde cieľom klubu je viesť deti cestou profesionálneho športovca s možnosťou dosiahnuť vysnené ciele. Naše deti na sebe tvrdo pracujú aj v čase pandémie a v zimných mesiacoch sme sa museli uchýliť k dištančnej výuke formou online tréningov. Minulý rok bol pre náš klub výnimočný, nakoľko naše deti získali množstvo titulov Majstra/Majsterky Slovenska a nestrácajú sa ani v zahraničnej konkurencii. Príjem a fungovanie klubu je priamo závislé od príjmov z 2% alebo sponzorských darov, za čo sme veľmi vďačný. Ďakujeme za každé zdieľanie a každé EURO ktoré nám pošlete.

Získané finančné prostriedky pomôžu:

• vychovať mladých reprezentantov Slovenska

• rozvíjať tento menej známy šport na Slovensku

• zaplatiť prenájmy športových hál

• nakúpiť športové vybavenie a oblečenie pre deti

• zúčastniť sa pretekov doma i v zahraničí

ĎAKUJEME !

klub luigino 2%

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby si môžete stiahnuť tu:

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet